Miska i kompakt WC Mexen Madox 30154000
Zdjęcia 16 |
Mexen Madox 30154000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Madox 30154000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mexen Madox Miska Wc Rimless Z Deską Wolnoopadającą Slim, Duroplast, Szara | 1 030 zł |
Mexen Madox Miska Wc Rimless Z Deską Wolnoopadającą Slim, Duroplast, Biała | 572 zł |
Mexen Madox Miska Wc Rimless Z Deską Wolnoopadającą Slim, Duroplast, Czarn | 978 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →