Kuchenka Metrox ME-1500 stal nierdzewna
Metrox ME-1500 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metrox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metrox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metrox ME-1500 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
METROX Płyta METROX ME-1500 Srebrny | 150 zł |
Kuchenka nastawna METROX ME-1500 | 150 zł |
METROX ME-1500 5908230161865 | 150 zł |
Kuchenka nastawna METROX ME-1500 | 150 zł |
Kuchenka nastawna METROX ME-1500 | 150 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →