Hulajnoga Meteor Muffy
Zdjęcia 6 |
Meteor Muffy |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Meteor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Meteor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Meteor Muffy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga miejska Skuter Scooter z dużymi kołami pompowanymi Składana dla | 480 zł |
Hulajnoga Meteor Muffy Różowy (24857-uniw) | 450 zł |
Meteor, Hulajnoga klasyczna, Muffy, żółty | 450 zł |
Hulajnoga Meteor Muffy Żółty (24869-uniw) | 450 zł |
Meteor, Hulajnoga klasyczna, Muffy, czerwony | 530 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →