Zestaw elektronarzędzi Metabo Combo Set 2.4.3 18 V 685082000
Metabo Combo Set 2.4.3 18 V 685082000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo Combo Set 2.4.3 18 V 685082000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo 685082000 Combo Set 18 V wiertarko-wkrętarka BS akumulatorowa szlif | 1 299 zł |
Zestaw narzędzi Metabo Combo Set 2.4.3 685204500 BS 18 + W 18 L 9-125 | 1 355 zł |
Metabo Zestaw Combo 18V Bs18+W18 L9-125 1*2.0Ah 1*4.0Ah ME 685204500 40617 | 1 445 zł |
ZESTAW COMBO 18V BS18+W18 L9-125 1*2.0AH 1*4.0AH | 1 456 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →