Pulsoksymetr Medisana PM 100 (79455)
Zdjęcia 4 |
Medisana PM 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medisana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medisana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medisana PM 100
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MEDISANA PM 100 - pulse oximeter | 129 zł |
Pulsoksymetr MEDISANA PM 100 Certyfikat Medyczny | 140 zł |
Medisana PM 100 | 140 zł |
Medisana Pulsoksymetr Medisana PM 100 Connect | 189 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →