Pas do masażu Medisana NM 885
Zdjęcia 6 |
Medisana NM 885 |
|
Długość kabla 180 cm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medisana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medisana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medisana NM 885
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Masażer do karku MEDISANA NM 885 | 410 zł |
Medisana Masażer karku (shiatsu) NM 885 Medisana | 460 zł |
Medisana Masażer Shiatsu do karku NM 885, szary | 507 zł |
Medisana Neck Massager NM 885 Shiatsu Number of power levels 3, Keep warm | 439 zł |
Masażer karku (shiatsu) NM 885 Medisana - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 395 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →