Butelka do karmienia Medela 800.0400
Medela 800.0400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medela 800.0400
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Medela 80004 Butelka dla Niemowląt Przezroczysty/Żółty 80 ml 800.0400 | 165 zł |
Butelka MEDELA 800.0400 | 183 zł |
Medela, Butelka z silikonową łyżką do karmienia, 80 ml | 200 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →