Opona do quada Maxxis Zilla 25/8 -12
Wideo 26Zdjęcia 21 |
Maxxis Zilla 25/8 -12 25/8 12 "28/10 12 " |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Zilla 25/8 -12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis MU01 Zilla (25x8.00/ R12 43J) 52598375 | 430 zł |
Maxxis MU01 Zilla ( 25x8.00-12 TL 43J koło przednie ) | 433 zł |
Maxxis MU01 Zilla ( 25x8.00-12 TL 43J koło przednie ) 52598375 | 425 zł |
Maxxis Zilla Mu01 6-pr 43j E Tl Tire Posrebrzany 25 X 8 / R12 9004332 | 392 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Maxxis Zilla 25/8 -12
Ceny na Maxxis Zilla 25/8 -12 |
---|---|---|---|---|
Maxxis Zilla 25/8 -12 | od 392 zł | 4 oferty | ||
Maxxis Zilla 28/10 -12 | od 629 zł | 1 oferta |
Polecamy