Opona letnia Maxxis Premitra HP5 225/55 R18 98V
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra HP5 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra HP5 225/55 R18 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra 5 (225/55 R18 98V) 42307420 | 468 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 225/55 R18 98V ) 42307420 | 515 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 225/55 R18 98V ) | 522 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Maxxis Premitra HP5 225/55 R18 98V
Ceny na Maxxis Premitra HP5 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra HP5 225/55 R18 98V | od 468 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →