Opona letnia Maxxis Mecotra ME3 155/70 R13 75T
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Mecotra ME3 155/70 R13 75T 155/70 R13 75 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Mecotra ME3 155/70 R13 75T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Mecotra 3 (155/70 R13 75T) 421519610 | 269 zł |
Maxxis Mecotra 3 ( 155/70 R13 75T ) | 271 zł |
Maxxis Mecotra 3 ( 155/70 R13 75T ) 421519610 | 268 zł |
Modyfikacje Maxxis Mecotra ME3 155/70 R13 75T
Ceny na Maxxis Mecotra ME3 155/70 R13 75T |
---|---|---|---|---|
Maxxis Mecotra ME3 155/70 R13 75T | od 268 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →