Opona zimowa Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/70 R14 85T
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/70 R14 85T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/70 R14 85T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis WP-05 Arctictrekker (165/70 R14 85T) 42154320 | 824 zł |
Maxxis WP-05 Arctictrekker ( 165/70 R14 85T XL ) | 827 zł |
Maxxis WP-05 Arctictrekker ( 165/70 R14 85T XL ) 42154320 | 815 zł |
Polecamy