Opona zimowa Matador Nordicca Van 205/65 R16C 107T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Matador Nordicca Van 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Matador Nordicca Van 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MATADOR 205/65 R16 107/105T NORDICCA VAN 04281160000 | 720 zł |
Matador Nordicca Van (205/65 R16 107/105T) 04281160000 | 519 zł |
Matador Nordicca Van ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103T ) | 527 zł |
Opona Matador 205/65R16 C Nordicca Van M+S 107T - opony dostawcze 428116 | 509 zł |
Matador Nordicca Van ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103T ) | 520 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Matador Nordicca Van 205/65 R16C 107T
Ceny na Matador Nordicca Van 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Matador Nordicca Van 205/65 R16C 107T | od 509 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →