Opona zimowa Matador Nordicca Van 215/60 R16C 103T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Matador Nordicca Van 215/60 R16C 103T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Matador Nordicca Van 215/60 R16C 103T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MATADOR 215/60 R16 103T NORDICCA VAN 1390428131 | 660 zł |
Matador Nordicca Van ( 215/60 R16C 103/101T 6PR ) 04281310000 | 549 zł |
Opona Matador 215/60R16 C Nordicca Van M+S 103T - opony dostawcze 428131 | 538 zł |
Matador Nordicca Van ( 215/60 R16C 103/101T 6PR ) | 567 zł |
Matador Nordicca Van (215/60 R16 103/101T) 04281310000 | 539 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →