Filtr fotograficzny Marumi DHG Circular PL(D) 52 mm
Zdjęcia 3 |
Marumi Circular PL(D) 52mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marumi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marumi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marumi DHG Circular PL(D) 52 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Filtr polaryzacyjny MARUMI DHG Circular PL (52 mm) | 109 zł |
Marumi CPL DHG 52 mm (w magazynie!) | 109 zł |
Filtr polaryzacyjny MARUMI DHG Circular PL (52 mm) | 103 zł |
MARUMI DHG Filtr fotograficzny Circular PL 52mm | 139 zł |
Filtr polaryzacyjny Marumi DHG, 52mm - WYPRZEDAŻ - Raty (raty 0) | 99 zł |
Filtr polaryzacyjny kołowy Marumi DHG Circular PL 52 mm | 99 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości filtra barwnego Marumi :
- Ramki czernione azotkiem
PolecamyPorównaj w tabeli →