Combo gitarowe Marshall DSL5CR
Wideo 20Zdjęcia 4 |
Marshall DSL5CR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marshall 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marshall.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marshall DSL5CR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wzmacniacz lampowy Marshall DSL5CR combo 5W | 1 699 zł |
Marshall DSL5CR 5W 1 x 10 zaworu Combo / Reverb DSL5CR-E | 1 712 zł |
Marshall DSL5CR Combo Lampowe 5W | 2 067 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →