Mieszarka Makita UT1401
Zdjęcia 7 |
Makita UT1401 1300 W1800 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita UT1401
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita UT1401 Mieszadło 140 mm 2-Biegowa Przekładnia Czarna Niebieska UT14 | 1 400 zł |
UT1401 Mieszarka elektryczna 1300W MAKITA UT 1401 | 1 660 zł |
Makita Makita Mieszarka 1300w 2 biegi gwint m14 ut1401 | 1 877 zł |
Mieszarka Makita UT1401 1300 W | 1 285 zł |
Mieszadło elektryczne MAKITA MUT1401, 1300 W | 1 363 zł |
Modyfikacje Makita UT1401
Ceny na Makita UT1401 |
---|---|---|---|---|
Makita UT1401 | od 1 285 zł | 5 oferty | ||
Makita UT1600 | od 1 611 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →