Szlifierka stołowa Makita GB602W 150 mm ostrzenie tarcz
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Makita GB602W 150 mm ostrzenie tarcz 150 mm bez ostrzenia tarcz 150 mm ostrzenie tarcz |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita GB602W 150 mm ostrzenie tarcz
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GB602W Szlifierka stołowa Makita Dwutarczowa GB 602 w 250w | 748 zł |
Szlifierka stołowa MAKITA GB602W, 250 W | 685 zł |
Makita Szlifierka Stołowa 250W M GB602W 88381075770 | 689 zł |
SZLIFIERKA STOŁOWA 550W | 1 152 zł |
SZLIFIERKA STOŁOWA MAKITA GB602W 250W | 779 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje modelu:
- Model GB602 - bez uchwytu do ostrzenia brzeszczotów
- Model GB602W - posiada uchwyt do ostrzenia brzeszczotów
Modyfikacje Makita GB602W
Ceny na Makita GB602W |
---|---|---|---|---|
Makita GB602 150 mm bez ostrzenia tarcz | od 754 zł | 1 oferta | ||
Makita GB602W 150 mm ostrzenie tarcz | od 685 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →