Samochód zdalnie sterowany Maisto Lamborghini Reventon 1:24
Maisto Lamborghini Reventon 1:24
Rodzaj:szosowe
Skala modelu:1:24
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 6 km/h
Napęd:tylny
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Lamborghini Reventon 1:24
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maisto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maisto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maisto Lamborghini Reventon 1:24
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maisto M81524 124 RC Lamborghini Reventon 24 GHz różne kolory | 122 zł |
Maisto MAISTO 81524 Lamborghini Reventon 1:24 R/C baterie | 98 zł |
Maisto 81524 Lamborghini Reventon 1:24 R/C Baterie (Mi-81524) | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →