Kolumny głośnikowe Magnat Symbol X 130
Zdjęcia 12 |
Magnat Symbol X 130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnat Symbol X 130
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnat Symbol X 130 głośnik regałowy do użytku wewnątrz i na zewnątrz komp | 945 zł |
Głośniki instalacyjne MAGNAT Symbol X 130 Biały (2 szt.) | 730 zł |
Magnat Symbol X 130 Czarny 2szt. | 999 zł |
Głośniki instalacyjne MAGNAT Symbol X 130 Biały (2 szt.) | 730 zł |
Magnat Magnat Symbol X 130 Black Black SYM-130-BK | 961 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →