Mikser Maestro MR-556 biały
Zdjęcia 3 |
Maestro MR-556 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-556 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR-556 mikser z obrotową miską moc 600 W 5 poziomów prędkości funk | 126 zł |
Mikser z misą Maestro MR-556 | 125 zł |
Mikser ręczny z misą Maestro MR-556 600 W biały | 104 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →