Mikser Maestro MR-550 czarny
Zdjęcia 3 |
Maestro MR-550 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-550 czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikser z miską obrotową MR-550 Maestro | 116 zł |
Mikser z misą Maestro MR-550 | 125 zł |
Maestro Mikser z misą obrotową MR-550 Maestro | 104 zł |
Mikser z misą obrotową MR-550 Maestro | 128 zł |
Mikser Maestro Mikser z misą obrotową MR-550 Maestro (MR-550) - AGDMEOMIB0 | 105 zł |
pokaż 4 oferty
Opcje kolorystyczne:
- Biały z zielonym
- Biały z niebieskim
PolecamyPorównaj w tabeli →