Antena telewizyjna Maclean MCTV-970
Zdjęcia 3 |
Maclean MCTV-970 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MCTV-970
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MCTV-970 DVB-T/T2 H.265 HEVC TUN-SAT-MAA-003 | 96 zł |
Antena wewnętrzna/zewnętrzna DVB-T MACLEAN MCTV-970, 28 dB | 96 zł |
Antena DVB-T wewnętrzna-zewnętrzna Maclean MCTV-970 | 78 zł |
Maclean Antena DVB-T wew - zew MCTV-970 Black | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →