Licznik rowerowy / prędkościomierz Maclean MCE315
Zdjęcia 6 |
Maclean MCE315
Rodzaj:przewodowy
Wyświetlacz:2 -liniowy, z podświetleniem
Statystyka:prędkość, dystans
Czujniki:termometr
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MCE315
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MCE315
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MCE315 komputer rowerowy 16 w 1 licznik kilometrów tachometr cyfro | 51 zł |
Maclean Przewodowy licznik rowerowy Maclean Energy MCE315 z podświetleniem | 49 zł |
Przewodowy Licznik Rowerowy 16 | 49 zł |
MACLEAN PRZEWODOWY LICZNIK ROWEROWY 16W1 CZYTELNY WYŚWIETLACZ Z PODŚWIETLE | 45 zł |
Przewodowy Licznik Rowerowy 16 | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →