Czujnik domowy Maclean MCE242
Zdjęcia 5 |
Maclean MCE242 |
|
Do użytku z oświetleniem LED.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MCE242
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MCE242 czujnik ruchu na podczerwień automatyczny włącznik światła | 38 zł |
Maclean Czujnik ruchu na podczerwień LED 12V Max 60W MCE242 MOMCLSNMAMCE24 | 36 zł |
Maclean Czujnik ruchu na podczerwień LED 12V Max 60W MCE242 MOMCLSNMAMCE24 | 31 zł |
Maclean Czujnik ruchu na podczerwień LED 12V Max 60W MCE242 48079 | 36 zł |
Maclean Czujnik ruchu na podczerwień LED 12V Max 60W MCE242 | 55 zł |
Czujnik ruchu na podczerwień LED MCE242 Maclean Energy MCE242 | 40 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →