Uchwyt ścienny Maclean MC-777
Zdjęcia 4 |
Maclean MC-777 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-777
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-777 Regulowany Uchwyt Ścienny do Telewizora Statyw na Ścianę do | 27 zł |
Maclean TV/LCD MC-777 UCH-SCI-MAA-029 | 26 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-777, VESA 75X75/100X75/100X100/200X100/200X20 | 25 zł |
Uchwyt do telewizora 13-42", do 35kg, Maclean | 19 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →