Kolumny głośnikowe Mackie CR8-XBT
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Mackie CR8-XBT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mackie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mackie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mackie CR8-XBT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mackie Mackie CR8-XBT Black CR8-XBT | 1 479 zł |
Mackie CR8-XBT 8 Głośniki do monitorów multimedialnych z Bluetooth ZM-1802 | 1 181 zł |
Mackie CR8-XBT 8 Głośniki monitora multimedialnego w/g Bluetooth-NearlyNew | 1 542 zł |
Mackie Mackie CR8-XBT SET Black CR8-XBT-SET | 1 479 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →