Mikrofon M-AUDIO Uber Mic
Wideo 9Zdjęcia 11 |
M-AUDIO Uber Mic |
|
Mikrofon z trzema kapsułami. Wbudowany wyświetlacz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog M-AUDIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele M-AUDIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup M-AUDIO Uber Mic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
M-Audio Uber Mic Pojemnościowy mikrofon USB do gry streamingu podcastów i | 257 zł |
M-Audio M-Audio Uber Mic Black UBERMIC | 394 zł |
M-AUDIO UBER MIC - Mikrofon pojemnościowy | 257 zł |
M-Audio UBER MIC - Mikrofon USB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 429 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →