Czajnik elektryczny Lund 68172 2200 W 1.8 l stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Lund 68172 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lund 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lund.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lund 68172 2200 W 1.8 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik LUND 68172 | 80 zł |
Czajnik Yato W-68172 Srebrny | 78 zł |
Czajnik elektryczny LUND 68172 | 60 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY SZKLANY LED 1,8L Lund 68172 | 59 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY SZKLANY LED 1,8L Lund 68172 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 59 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY SZKLANY LED 1.8L | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →