Maszyna do szycia Lucznik Malwina 2070
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Polska marka Łucznik oferuje maszynę do szycia o dobrym stosunku ceny do jakości. Jest to dość prosty wygląd, ale wielofunkcyjny i łatwy w użyciu, model, który jest w stanie wykonywać zadania o różnym stopniu złożoności, a jednocześnie ma niski koszt. Nadaje się zarówno dla początkujących w szyciu, jak i profesjonalistów. Jest również dość kompaktowy: waży 5,5 kg, nie zajmuje dużo miejsca na powierzchni roboczej i nadaje się do przenoszenia i transportu.
Jeśli chodzi o główne funkcje, maszyna może automatycznie formować dziurkę na guzik, wykonać ponad 60 ściegów (roboczych, owerlokowych, dekoracyjnych, ślepych itp.) oraz wyhaftować 36 liter i cyfr do imion, znaków i monogramów. Ponieważ jest to model komputerowy, większość procesów jest zautomatyzowana: nawlekanie igły odbywa się automatycznie, a przy wyborze ściegu system oferuje optymalne parametry.
Dzięki temu nawet niedoświadczony użytkownik będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał maszyny do szycia. Ale Łucznik Malwina 2070 umożliwia także ręczne ustawienie ustawień: regulację długości ściegu, szerokości ściegu i naprężenia nici, ograniczenie prędkości szycia, zaprogramowanie pozycji igły po zakończeniu procesu, szycie podwójną igłą i w razie potrzeby , użyj funkcji odwrotnej, aby zabezpieczyć szew.
Mocny silnik (70 W) zapewnia dużą prędkość szycia, nowoczesny poziomy wahadłowiec obrotowy zapewnia cichą i płynną pracę mechanizmu, a podniesienie stopki umożliwia obróbkę tkanin o różnej gęstości. Szczególnie wygodne będzie szycie bez użycia pedału - za pomocą tylko jednego przycisku Start/Stop. Dla wygodniejszej obsługi producent dodał wyświetlacz wyświetlający wszystkie niezbędne informacje o ściegach i ustawieniach, oświetlenie LED obszaru pracy oraz platformę rękawową do obróbki rękawów, spodni i podobnych elementów produktu.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lucznik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lucznik.
Kup Lucznik Malwina 2070
Łucznik 2070 Malwina | 1 166 zł |
Maszyna do szycia komputerowa Łucznik Malwina 99 ściegów + STOLIK + TORBA | 1 321 zł |
Łucznik 2070 Malwina | 1 259 zł |
Maszyna do szycia ŁUCZNIK Malwina 2070 | Bezpłatny transport | 1 148 zł |
Maszyna do szycia ŁUCZNIK Malwina 2070 | Bezpłatny transport | 1 154 zł |