Kolumny głośnikowe Logitech Rally Speaker (960-001230)
Zdjęcia 5 |
Logitech Rally Speaker |
|
Wyjście Mini-XLR do podłączenia do Rally Display Hub.
Głośnik jest częścią systemu wideokonferencji Logitech Rally 4K.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Rally Speaker
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik RALLY - grafitowy 960-001230 | 792 zł |
Logitech Rally - speaker - for conference system | 949 zł |
Logitech Rally Speaker, a second speaker for the Logitech 960-001230 | 1 076 zł |
Zestaw głośników 1 Logitech Rally Speaker czarny | 1 056 zł |
Logitech Rally Speaker, a second speaker for the Logitech 960-001230 | 1 076 zł |
Logitech Rally Speaker Czarny 960-001230 | 1 101 zł |
Logitech Rally 960-001230 głośnik | 1 055 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →