Kuchenka LOFRA RLVG 96 MFT/Ci granatowy
LOFRA RLVG 96 MFT/Ci granatowy bordowy granatowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LOFRA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LOFRA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LOFRA RLVG 96 MFT/Ci granatowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapytaj o rabat! tel :(22) 877 77 77- LOFRA KUCHNIA GAZOWA DOLCEVITA 90 LA | 12 349 zł |
Zapytaj o rabat! tel : (22) 877 77 77 - Kuchnia gazowo-elektryczna LOFRA D | 13 049 zł |
Zapytaj o rabat! tel : (22) 877 77 77 - Kuchnia gazowo-elektryczna LOFRA D | 13 049 zł |
Modyfikacje LOFRA RLVG 96 MFT/Ci
Ceny na LOFRA RLVG 96 MFT/Ci |
---|---|---|---|---|
LOFRA RRG 96 MFT/Ci bordowy | od 12 349 zł | 4 oferty | ||
LOFRA RLVG 96 MFT/Ci granatowy | od 12 349 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →