Okap LOFRA DOLCEVITA 900 AV beżowy
LOFRA DOLCEVITA 900 AV beżowy 2020 rokwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LOFRA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LOFRA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LOFRA DOLCEVITA 900 AV beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapytaj o rabat! tel : (22) 877 77 77 - LOFRA OKAP DOLCEVITA 90 AVORIO HOO | 6 199 zł |
Zapytaj o rabat! tel :(22) 877 77 77- LOFRA OKAP DOLCEVITA 90 ROSSO BURGUN | 6 199 zł |
Zapytaj o rabat! tel :(22) 877 77 77- LOFRA OKAP DOLCEVITA 90 ROSSO BURGUN | 6 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →