Lalka Llorens Lea 33134
Llorens Lea 33134 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Llorens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Llorens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Llorens Lea 33134
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Llorens 1033138 Lalka Lea z rudymi włosami i niebieskimi oczami lalka niem | 222 zł |
Llorens LLORENS 33134 Lalka płacząca Lea 33cm | 185 zł |
Llorens LLORENS 33138 Lalka Lea 33cm | 221 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →