Opona zimowa Linglong Green-Max Winter Van 195/70 R15C 104R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Linglong Green-Max Winter Van 195/70 R15C 104R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Linglong 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Linglong.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Linglong Green-Max Winter Van 195/70 R15C 104R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Linglong Green-Max Winter Van - 195/70/R15 104R - E/C/72 - opony zimowe Gr | 410 zł |
Opona Ling Long 195/70R15 GREEN-MAX WIN VAN 104/102R - opony dostawcze 221 | 278 zł |
Linglong Greenmax Winter VAN (195/70 R15 104/102R) 221004367 | 401 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →