Bojler LIN LIFVD2 50
Zdjęcia 15 |
LIN LIFVD2 50 50 l80 l |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LIN LIFVD2 50
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny LIN LIFVD2 50 l Biały | 690 zł |
Bojler elektryczny LIN LIFVD2 50 l Szary | 720 zł |
Bojler elektryczny LIN LIFVD2 50 l Szary | 720 zł |
Modyfikacje LIN LIFVD2 50
Ceny na LIN LIFVD2 50 |
---|---|---|---|---|
LIN LIFVD2 50 | od 690 zł | 6 oferty | ||
LIN LIFVD2 80 | od 880 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →