Lodówka Liebherr CTPel 251 srebrny
Zdjęcia 4 |
Liebherr CTPel 251 srebrny 2022 rok |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr CTPel 251 srebrny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIEBHERR Lodówka LIEBHERR CTPel251-21 Srebrny | 1 999 zł |
Lodówka LIEBHERR CTPel 251-21 157.1cm Srebrna | 1 999 zł |
Lodówka LIEBHERR CTPel 251-21 157.1cm Srebrna CTPEL251-21 | 1 999 zł |
Lodówka Liebherr Lodówka Liebherr CTPel 251 one size | 1 999 zł |
Liebherr CTPel 251-21 157,1cm Srebrny | 1 999 zł |
Liebherr CTPel 251-21 157,1cm Srebrny | 1 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →