Wentylator Lian Li Uni Fan SL140 2-pack White (UF-SL140-2W)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Lian Li Uni Fan SL140 2-pack White
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1500 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Uni Fan SL140 2-pack White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lian Li 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lian Li.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lian Li Uni Fan SL140 2-pack White
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lian-Li kompatybilny wentylator UNI SL140 RGB PWM Lüfter 2 szt w zestawie | 220 zł |
Wentylator Lian Li UNI FAN SL140 ARGB wentylator PWM, 2-pack + kontroler - | 229 zł |
Wentylator Lian Li SL140 Biały 2-pack + Hub (UF-SL140-2W) | 225 zł |
Kompatybilny z Lian-Li UNI FAN SL140 RGB PWM Lüfter, 2er Pack inkl. Kontro | 247 zł |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB PWM White Dual Pack 2x140mm - darmowy odbiór w 2 | 319 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →