Wentylator Lian Li Uni Fan SL120 Black (G99.12UF1B.00)
Wideo 4Zdjęcia 14 |
Lian Li Uni Fan SL120 Black
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Uni Fan SL120 Black
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lian Li 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lian Li.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lian Li Uni Fan SL120 Black
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lian Li Uni Fan SL120 Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny 1 szt UF-S | 159 zł |
Lian Li UNI FAN SL120 - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny ze ?wiat?em RG | 149 zł |
Wentylator Lian Li UNI FAN SL120 ARGB wentylator PWM - 120mm, czarny WEN-O | 100 zł |
Lian Li Uni Fan SL120 (noir) | 100 zł |
Lian Li UNI FAN SL120 RGB PWM Black 120mm - darmowy odbiór w 22 miastach i | 119 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lian Li Uni Fan SL120 Black
Ceny na Lian Li Uni Fan SL120 Black |
---|---|---|---|---|
Lian Li Uni Fan SL120 White | od 100 zł | 6 oferty | ||
Lian Li Uni Fan SL120 Black | od 100 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →