Lampka rowerowa Lezyne E-Bike Hecto STVZO E65 (4712806 003111)
Zdjęcia 3 |
Lezyne E-Bike Hecto STVZO E65 |
|
Kompatybilny z e-rowerami. Możliwość podłączenia do akumulatorów Bosch, Shimano i Yamaha.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lezyne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lezyne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lezyne E-Bike Hecto STVZO E65
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lezyne Lezyne Ebike Hecto StVZO E65 210 lm Black Oświetlenie rowerowe prze | 228 zł |
Lampka rowerowa przednia Lezyne E-bike Hecto STVZO E65 | 134 zł |
Lezyne Hecto Drive E65 Stvzo Front Light Posrebrzany 210 Lumens | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →