Mikrofon LEWITT LCT 440 PURE
Wideo 23Zdjęcia 10 |
LEWITT LCT 440 PURE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LEWITT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LEWITT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LEWITT LCT 440 PURE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lewitt AMS-LCT-440-PURE Duży Mikrofon Kondensatorowy CzarnyNIESAMOWITY Dźwięk STUDIO – wreszcie możesz mieć w 100% nagrania w jakości studyjnej z 0% ulepszeniem. Gotowy do przeprowadze... więcejnia nagrywania wokalu, przemowy, nagrywania instrumentów, podcastów i transmisji na żywo. Krystalicznie czysty dźwięk dzięki złotej kapsułce kondensatorowej o średnicy 2,5 cm.
Idealny do nagrywania w domu i studio – hałas z tyłu mikrofonu jest tłumiony przez -20 dB ze względu na kardioidalny wzór biegunowy, Twój dźwięk pozostaje w centrum uwagi. Dołączony uchwyt amortyzujący pozwala uniknąć szumów, a magnetyczny filtr pop redukuje wybuchy o 15 dB, zapewniając krystalicznie czyste nagrania głosowe.
KOMPONENTY PREMIUM – LCT 440 PURE wykorzystuje najwyższej klasy komponenty, układ i kapsułkowy LEWITT. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu wynoszącemu 7 dB(A) i wysokiemu maksymalnemu SPL wynoszącemu 140 dB(A) i pozłacanym złączom zapewniającym wysoką integralność sygnału, nie ma ograniczeń technicznych.
Nagradzany design - LEWITT jest zwycięzcą 12 (!!!) prestiżowe nagrody branżowe i popularny wybór w niezliczonych światowej sławy studiach (Atlantic Records, Metropolis London, Echobar Studios itd.). i domów na całym świecie.
Najlepszy w swojej klasie – zaprojektowany przez LEWITT w Austrii, ten mikrofon jest wyposażony w wytrzymałą, w pełni metalową obudowę z pozłacanym złączem XLR, co gwarantuje trwałość. Każdy mikrofon jest indywidualnie mierzony, testowany i jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy oraz 2 lata gwarancji. Amazon.plZłóż skargę | 1 169 zł |
LEWITT LEWITT LCT 440 PURE Mikrofon pojemnosciowy studyjny Black LCT-440-PTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Od razu zakochasz się w jego potężnym dźwięku i wyjątkowej jakoś... więcejci wykonania. Jego dźwięk został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić Ci wygodne granie, a jednocześnie brzmi rewelacyjnie. Jest to możliwe, ponieważ LCT 440 PURE wykorzystuje te same wysokiej klasy komponenty, konstrukcję kapsuły i obwodu, co nasze modele prestiżowe. Nic nie ograniczy Twojej wydajności. Chodzi o czysty dźwięk, kochanie. Są takie rzadkie klejnoty, które brzmią świetnie na wszystkim. LCT 440 PURE jest jednym z nich. Dzięki wyjątkowym specyfikacjom jest to wszechstronne urządzenie studyjne, które zasługuje na swoją nazwę. Nagrywaj gitary akustyczne, perkusję, instrumenty dęte, kolumny gitarowe, co tylko chcesz. Cokolwiek nagrasz, będziesz brzmieć lepiej niż kiedykolwiek dzięki czystej jakości dźwięku studyjnego.
Typ kapsułki: Condenser
Heigh Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 239 zł |
Lewitt LCT 440 PURE mikrofon pojemnościowy LCT440PURELewitt LCT 440 PURE to najwyższej jakości 1-calowy mikrofon pojemnościowy o pojedynczej charakterystyce z dużą membraną i wys... więcejokiej jakości komponentami. LCT-440 Pure wykorzystuje najnowocześniej Gear4Music.plZłóż skargę | 1 193 zł |
Lewitt LELCT440P LCT 440 Pure mikrofon pojemnościowy czarnyMikrofon kondensatorowy z dużą membraną
Optymalny do nagrywania śpiewu i instrumentów akustycznych
W zestawie spinka studyj... więcejna i akcesoria Amazon.plZłóż skargę | 1 199 zł |
LEWITT LEWITT LCT 440 PURE VIDA EDITION Mikrofon pojemnosciowy studyjny GrTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Od razu zakochasz się w jego niesamowitym dźwięku i wyjątkowej j... więcejakości wykonania. Jego dźwięk został specjalnie zaprojektowany, abyś mógł komfortowo grać, jednocześnie brzmiąc rewelacyjnie. Jest to możliwe, ponieważ LCT 440 PURE wykorzystuje te same wysokiej klasy komponenty, kapsułę i konstrukcję obwodów, co nasze prestiżowe modele. Nic nie będzie ograniczać Twojej wydajności. Chodzi o czysty dźwięk, kochanie. Są takie rzadkie klejnoty, które brzmią świetnie we wszystkim. Jednym z nich jest LCT 440 PURE. Dzięki swoim wyjątkowym specyfikacjom jest to wszechstronne urządzenie studyjne, które zasługuje na swoją nazwę. Nagrywaj gitary akustyczne, perkusję, instrumenty dęte, szafki na gitary, co tylko chcesz. Cokolwiek nagrasz, będziesz brzmiał lepiej niż kiedykolwiek dzięki czystej studyjnej jakości dźwięku.
Futera Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 279 zł |
Lewitt LCT 440 Pure - VIDA Edition LCT440PURE-VIDALewitt LCT 440 PURE to najwyższej jakości 1-calowy mikrofon pojemnościowy o pojedynczej charakterystyce z dużą membraną i wys... więcejokiej jakości komponentami. LCT-440 Pure wykorzystuje najnowocześniej Gear4Music.plZłóż skargę | 1 263 zł |
Wideo recenzje
TEST MIC LEWITT LCT440 PURE VS AKG C 214
21 września 201855 275 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure Microphone Unboxing and Test
21 stycznia 20222 326 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure vs Rode NT1 mic sound comparison.
19 czerwca 20233 984 przegląd
Lewitt LCT440 Pure - The Mic I use for EVERYTHING!
17 czerwca 20221 338 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure Condenser Microphone
22 lipca 20223 412 przegląd
LEWITT PURE TUBE vs LCT 440 PURE: Which Mic Should You Buy?
11 grudnia 20231 890 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure Unboxing! Best Condenser Microphone Under 20,000
22 lipca 20221 364 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure @LEWITT-audio #lewitt #condercermic #microphone #rode
4 października 2021964 przegląd
Gretsch Broadkaster. TWO Lewitt LCT 440 pure (STEREO) + DTP 340 Rex.
22 września 20221 106 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure Quick Acoustic Guitar and Singing Test ( sounds good )
8 grudnia 2022919 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure: Best Mic Under $300!
19 lutego661 przegląd
Tech Zone Audio Stellar X2 VS The Lewitt LCT 440 Pure | Condensor Microphone Sound Comparrison
5 lipca 2023437 przegląd
Lewitt LCT 440 pure Microphone Test And Review | Dialogue | Podcast | Live Stream | voiceover
12 grudnia 2022442 przegląd
Unboxing LEWITT LCT 440 PURE || Condenser Mic For Studio Recording || Lets see whats Inside The Box
21 lutego 2021165 przegląd
Lewitt LCT 440 PURE Condenser Microphone - Best Mic Under $300? - Quick Review
30 marca 20221 810 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure - What a Contemporary Mic Should Be (Budget Microphone Review)
9 stycznia 202219 138 przegląd
Stop Motion Microphone | LCT 440 PURE by Lewitt | DIY Tutorial
13 listopada 20203 213 przegląd
Lewitt LCT 440 PURE Condenser Microphone Demo
30 czerwca 202216 513 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure - Singing Vocals - Just Getting Started Karaoke
3 czerwca 2020795 przegląd
(No talking) Lewitt LCT 440 Pure VS Aston Spirit VS Neumann TLM 103 VS AKG C414 XL II
7 czerwca 20227 614 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure
23 listopada 20192 069 przegląd
Lewitt LCT 440 Pure - Unboxing and Review
30 maja 20211 358 przegląd
Lewitt Audio at WInter NAMM & the LCT 440 Pure, LCT 240 Pro, & the Interviewer microphone
30 stycznia 20173 277 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 042 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 100 Ohm, -32 dB, podłączenie: XLR, do Android
od 962 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 100 Ohm, -32 dB, podłączenie: XLR
od 1 206 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 30 – 20000 Hz, 200 Ohm, podłączenie: XLR
od 1 160 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 150 Ohm, -32 dB, podłączenie: XLR, tłumik
od 1 026 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, dwukierunkowy, dookólny, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 200 Ohm, -36 dB, podłączenie: XLR, LPF, tłumik
od 1 329 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 150 Ohm, -34 dB, podłączenie: XLR, mini jack, Jack, USB A (do PC i laptopów)
od 878 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 200 Ohm, -34 dB, podłączenie: XLR, LPF, tłumik
od 970 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 125 Ohm, -31 dB, podłączenie: XLR, LPF, tłumik
od 979 zł
studyjny, stereo, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, dwukierunkowy, dookólny, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 50 – 20000 Hz, -40 dB, podłączenie: USB A (do PC i laptopów)
od 696 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 100 Ohm, -29 dB, podłączenie: XLR
od 1 069 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: superkardioidalna, 20 – 18000 Hz, 1000 Ohm, -30 dB, podłączenie: XLR, USB A (do PC i laptopów)
od 971 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, dwukierunkowy, dookólny, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 120 Ohm, -42 dB, podłączenie: XLR, LPF, tłumik