Lornetka Levenhuk Vegas ED 8x32 (72814)
Zdjęcia 21 |
Levenhuk Vegas ED 8x32
Powiększenie:8 x
Średnica obiektywu:32 mm
Pole widzenia na 1 km:137 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Roof
Waga:1540 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Vegas ED 8x32
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Levenhuk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Levenhuk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Levenhuk Vegas ED 8x32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lornetka Levenhuk Premium Vegas ED 8x32 ze szkła o ultraniskim współczynni | 1 000 zł |
Lornetka Levenhuk Lornetka Levenhuk Vegas ED 8x32 Uniwersalny | 950 zł |
Lornetka LEVENHUK Vegas ED 8x32 | 1 000 zł |
Lornetka Levenhuk Vegas ED 8x32 | 1 000 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →