Plecak Lego Extended Backpack (10072-2108)
Zdjęcia 4 |
Lego Extended Backpack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Extended Backpack
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Small Extended Backpack 20222-2302, Dla chłopca, Czarne, plecaki, pol | 200 zł |
Plecaki Lego Small Extended Backpack | 160 zł |
Plecaki Lego Small Extended Backpack | 200 zł |
LEGO Small Extended Backpack 20222-2206, Dla dziewczynki, Granatowe, pleca | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →