Miska i kompakt WC Lavita Lago WC
Zdjęcia 8 |
Lavita Lago WC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lavita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lavita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lavita Lago WC
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lavita Lago Black Miska Wisząca Wc | 1 186 zł |
Lavita Lago Black Miska wisząca Wc z deską wolnoopadającą | 1 399 zł |
Lavita Lago Miska wisząca wc | 889 zł |
Lavita Lago Miska wisząca Wc z deską wolnoopadającą | 949 zł |
Lavita Lago black Zestaw Toaleta WC 51.5x36.5 cm bez kołnierza + deska wol | 1 499 zł |
Lavita Lago Zestaw Toaleta WC 49x34,5 cm krótka bez kołnierza + deska woln | 949 zł |
Lavita Lago Zestaw Toaleta WC 49x34,5 cm bez kołnierza + deska wolnoopadaj | 1 428 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →