Opona zimowa Lassa Snoways 4 205/50 R17 93V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Lassa Snoways 4 205/50 R17 93V 205/50 R17 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lassa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lassa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lassa Snoways 4 205/50 R17 93V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI LASSA 205/50 R17 93V SNOWAYS 4 214931 | 658 zł |
Lassa Snoways 4 (205/50 R17 93V) 214931 | 534 zł |
Opona Lassa 205/50R17 SNOWAYS 4 93V RG XL - opony zimowe 214931 | 319 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lassa Snoways 4 205/50 R17 93V
Ceny na Lassa Snoways 4 205/50 R17 93V |
---|---|---|---|---|
Lassa Snoways 4 205/50 R17 93V | od 319 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →