Opona letnia Lassa Competus H/P 225/60 R18 100V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Lassa Competus H/P 225/60 R18 100V 225/60 R18 100 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lassa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lassa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lassa Competus H/P 225/60 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lassa Competus H/P (225/60 R18 100V) 216822 | 671 zł |
Opona Lassa 225/60R18 COMPETUS H/P 100V - opony terenowe 216822 | 439 zł |
Lassa Competus H/P (225/60 R18 100V) 216821 | 1 052 zł |
Modyfikacje Lassa Competus H/P 225/60 R18 100V
Ceny na Lassa Competus H/P 225/60 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus H/P 225/60 R18 100V | od 439 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →