Głośnik przenośny LAMAX Sounder2 Max
Zdjęcia 12 |
LAMAX Sounder2 Max |
|
Dzięki technologii BeatShare możesz zsynchronizować więcej niż dwa głośniki z jednym źródłem bezprzewodowym. Tryb dźwięku 3D zapewniający równomierną dystrybucję dźwięku w przestrzeni.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LAMAX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LAMAX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LAMAX Sounder2 Max
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lamax Sounder2 Max Stereo portable speaker Black 50 W LMXSO2MAX | 505 zł |
Głośnik mobilny LAMAX Sounder2 Max Czarny | 350 zł |
Głośnik mobilny LAMAX Sounder2 Max Czarny LMXSO2MAX | 350 zł |
Głośnik Lamax Sounder2 Max czarny (Sounder2 Max ) | 329 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →