Zestaw noży Lamart Blade LT2026
Lamart Blade LT2026 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Blade LT2026
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAMART Zestaw 4 noży z drewnianym magnetycznym stojakiem Blade Lamart | 189 zł |
Lamart LT2026 4-częściowy zestaw noży na stojaku magnetycznym 123662 | 239 zł |
Noże LAMART Blade LT2026, 4 elementy | 189 zł |
Zestaw noży kuchennych Lamart Lamart | 170 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →