Zestaw noży Fiskars Functional Form 1057555
Fiskars Functional Form 1057555 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Functional Form 1057555
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw noży FISKARS Functional Form 1057555 (3 elementy) | 181 zł |
Fiskars Blok na noże z tworzywa sztucznego Functional Form z 3 nożami 4 cz | 219 zł |
Fiskars Zestaw 3 noży w bloku czarnym functional form | 259 zł |
Zestaw noży FISKARS Functional Form 1057555 (3 elementy) | 181 zł |
Zestaw noży w bloku FISKARS Functional Form 1057555, 4 elementy, czarne | 165 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →