Butelka termiczna Laken Futura Thermo 0.5 0.5 l
Zdjęcia 10 |
Laken Futura Thermo 0.5 0.5 l0.75 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laken Futura Thermo 0.5 0.5 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laken Thermo Futura izolowana próżniowo butelka na wodę ze stali nierdzewnWysokowydajna izolowana próżniowo konstrukcja ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami
Utrzymuje zimno do 24 godzin (zale... więcejcane kostki lodu), utrzymuje ciepło do 12 godzin
18/8 stal nierdzewna przeznaczona do kontaktu z żywnością, nie zawiera BPA i nie pozostawia żadnych śladów, nie zawiera toksycznej powłoki proszkowej
Niezwykle trwała, łatwa do przenoszenia, picia i czyszczenia, szczelne zamknięcie (nawet w przypadku napojów gazowanych)
Przyszły design Laken wąskiej szyi, średnica wewnętrzna otworu 3,5 cm, wyprodukowano w Hiszpanii Amazon.plZłóż skargę | 80 zł |
Laken Futura 500ml Thermo PosrebrzanyButelka termoaktywna Futura ze stali nierdzewnej 18/8 o pojemności 350 ml zapewnia optymalną wydajność termiczną, dzięki któr... więcejej można cieszyć się do 24 godzin zimna i do 12 godzin ciepła w przypadku napojów, czy to na co dzień, w weekendy czy w święta. między innymi ze względu na wąski otwór, który ogranicza straty temperatury, a także przyczynia się do większego komfortu picia.Jest to butelka wielokrotnego użytku i nadająca się do recyklingu, bardzo wytrzymała i hermetycznie zamknięta, która jest również dostępna w 9 różnych kolorach. Idealna opcja, aby zmniejszyć zużycie jednorazowego plastiku i cieszyć się ulubionymi napojami w idealnej temperaturze w dowolnym miejscu i czasie.Funkcje: TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 76 zł |
Laken Futura 500ml Thermo RóżowyButelka termoaktywna Futura ze stali nierdzewnej 18/8 o pojemności 350 ml zapewnia optymalną wydajność termiczną, dzięki któr... więcejej można cieszyć się do 24 godzin zimna i do 12 godzin ciepła w przypadku napojów, czy to na co dzień, w weekendy czy w święta. między innymi ze względu na wąski otwór, który ogranicza straty temperatury, a także przyczynia się do większego komfortu picia.Jest to butelka wielokrotnego użytku i nadająca się do recyklingu, bardzo wytrzymała i hermetycznie zamknięta, która jest również dostępna w 9 różnych kolorach. Idealna opcja, aby zmniejszyć zużycie jednorazowego plastiku i cieszyć się ulubionymi napojami w idealnej temperaturze w dowolnym miejscu i czasie.Funkcje: TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 75 zł |
Laken Futura 500ml Thermo CzarnyButelka termoaktywna Futura ze stali nierdzewnej 18/8 o pojemności 350 ml zapewnia optymalną wydajność termiczną, dzięki któr... więcejej można cieszyć się do 24 godzin zimna i do 12 godzin ciepła w przypadku napojów, czy to na co dzień, w weekendy czy w święta. między innymi ze względu na wąski otwór, który ogranicza straty temperatury, a także przyczynia się do większego komfortu picia.Jest to butelka wielokrotnego użytku i nadająca się do recyklingu, bardzo wytrzymała i hermetycznie zamknięta, która jest również dostępna w 9 różnych kolorach. Idealna opcja, aby zmniejszyć zużycie jednorazowego plastiku i cieszyć się ulubionymi napojami w idealnej temperaturze w dowolnym miejscu i czasie.Funkcje: TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 75 zł |
Laken Futura 500ml Thermo ZielonyButelka termoaktywna Futura ze stali nierdzewnej 18/8 o pojemności 350 ml zapewnia optymalną wydajność termiczną, dzięki któr... więcejej można cieszyć się do 24 godzin zimna i do 12 godzin ciepła w przypadku napojów, czy to na co dzień, w weekendy czy w święta. między innymi ze względu na wąski otwór, który ogranicza straty temperatury, a także przyczynia się do większego komfortu picia.Jest to butelka wielokrotnego użytku i nadająca się do recyklingu, bardzo wytrzymała i hermetycznie zamknięta, która jest również dostępna w 9 różnych kolorach. Idealna opcja, aby zmniejszyć zużycie jednorazowego plastiku i cieszyć się ulubionymi napojami w idealnej temperaturze w dowolnym miejscu i czasie.Funkcje: TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 75 zł |
Laken Futura 500ml Thermo NiebieskiButelka termoaktywna Futura ze stali nierdzewnej 18/8 o pojemności 350 ml zapewnia optymalną wydajność termiczną, dzięki któr... więcejej można cieszyć się do 24 godzin zimna i do 12 godzin ciepła w przypadku napojów, czy to na co dzień, w weekendy czy w święta. między innymi ze względu na wąski otwór, który ogranicza straty temperatury, a także przyczynia się do większego komfortu picia.Jest to butelka wielokrotnego użytku i nadająca się do recyklingu, bardzo wytrzymała i hermetycznie zamknięta, która jest również dostępna w 9 różnych kolorach. Idealna opcja, aby zmniejszyć zużycie jednorazowego plastiku i cieszyć się ulubionymi napojami w idealnej temperaturze w dowolnym miejscu i czasie.Funkcje: TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 75 zł |
Laken Futura 500ml Thermo NiebieskiBędziesz spędzać wiele godzin poza domem i chcesz mieć pod ręką zimną wodę przez cały dzień lub gorącą herbatę po jedzeniu? D... więcejzięki termos butelkom ze stali nierdzewnej firmy Laken możesz cieszyć się ulubionymi napojami w idealnej temperaturze w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj niezwykłą wydajność termiczną i siłę tej 500 ml butelki o wąskim ustach, która sprawia, że picie jest bardzo wygodne i zapomnij o pojedynczym używaj butelek, tak samo szkodliwych dla ciebie, jak dla środowiska.Jest również dostępny w 9 kolorach, które zaspokoją wszystkie gusta! Najbardziej komfortowe i trwałe nawilżenie jest dostępne za jednym kliknięciem.FUN TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 90 zł |
Modyfikacje Laken Futura Thermo 0.5
Ceny na Laken Futura Thermo 0.5 |
---|---|---|---|---|
Laken Futura Thermo 0.5 0.5 l | od 75 zł | 7 oferty | ||
Laken Futura Thermo 0.75 0.75 l | od 82 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 64 zł
bidon, 500 ml, wkład: stal, obudowa: stal, pokrywa jest skręcona, 310 g
od 82 zł
bidon, 750 ml, wkład: stal, obudowa: stal, pokrywa jest skręcona, 120 g
od 97 zł
bidon, 500 ml, wkład: stal, obudowa: stal, pokrywa jest skręcona, 375 g
od 84 zł
bidon, 590 ml, wkład: stal, obudowa: stal, pokrywa jest skręcona
od 91 zł
bidon, 450 ml, wkład: stal, obudowa: stal, pokrywa jest skręcona, 275 g
od 93 zł
bidon, 600 ml, wkład: stal, obudowa: stal, pokrywa jest skręcona
od 150 zł
kubek, 470 ml, wkład: stal, obudowa: stal, pokrywa z zaworem