Maszynka do mielenia mięsa Lafe MDM-002 biały
Zdjęcia 7 |
Lafe MDM-002 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe MDM-002 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maszynka do mielenia mięsa MPM MDM-002 | 208 zł |
Maszynka Do Mięsa Lafe Sitka Końcówka Do Kiełbasy | 224 zł |
Maszynka Do Mięsa Lafe Sitka Końcówka Do Kiełbasy | 208 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →